UEFA Avrupa Ligi Elemeleri D-Smart 42. Kanal EURO FUTBOL DA

UEFA AVRUPA LİGİ D-SMART 42. KANAL EURO FUTBOL KANALINDA

Bu sezon Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları, Doğan Medya Grubu'na ait "Euro Futbol" kanalında yayınalanacak.Euro Futbol, şu an test yayınına başlamış durumda, 04 Temmuz 2009 Cumartesi günü D-Smart 42. kanaldan yayına başladı.

Avrupa Liginin yayın haklarının alınması ile birlikte 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart platformuna yeni bir kanal ve yeni bir paket eklenecek.

Euro Futbol kanalı ile birlikte D-Smart' ınmevcut paketlerine Spor Paketi adında yeni bir paket daha eklendi.

D-Spor, FutbolSmart, ESPN Classic, ESPN America ve Euro Futbol kanalları Spor Paketi kanalları olarak satışa sunulacak.

Spor Paketi'ni müşteriler tek başına alabileceği gibi, mevcut paketlerle birlikte daha uygun fiyatlara da alabilecekler.

Euro Futbol kanalının platforma katılması ile birlikte D-Spor ve FutbolSmart kanalları 04 Temmuz'dan tarihinden itibaren yeni D-Smart alacak kullanıcılar için şifrelenecek.

04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart alan kullanıcılar spor kanallarını ve bu kanallarda yayınlanacak maçları izleyebilmek için Spor Paketi almak zorunda.

Bireysel 2008 model kutu sahibi olan kullanıcılar D-Spor ve FutbolSmart kanallarını şifresiz izlemeye devam edecekler.

01 Ocak 2009 – 03 Temmuz 2009 tarihleri arasında bireysel 2009 model kutu almış ve aktivasyonunu yaptırmış olan D-Smart kullanıcıları D-Spor kanalını ücretsiz izlemeye devam edecekler.

FutbolSmart, ESPN Classic ve ESPN America kanalları ise Aile ve üstü paketi olan kullanıcılar tarafından paket süresi bitene kadar izlenebilecek.

İşte Euro Futbol'un frekansı:

10970, V, Batı, 30000

e5xujrh7qc